2016/10/15

CZARNA GLINKA WULKANICZNA, FITOKOSMETIK #TOP PRODUKT

CZARNA GLINKA WULKANICZNA
Efekt oczyszczająco - matujący
FITOKOSMETIK


Najlepsza glinka oczyszczająca jaką miałam przyjemność testować na sobie. Jeszcze żadna oczyszczająca maseczka z glinką tak dobrze nie oczyszczała skóry mojej twarzy z zaskórników i innych zanieczyszczeń. Po jej zastosowaniu nie ma żadnych podrażnień, nie wysusza, nie pozostawia suchych skórek. 


Obietnice producenta:
Czarna wulkaniczna glinka z wnętrza wulkanów Kamczatki. Kamczacka glinka to doskonały naturalny środek do głębokiego oczyszczenia i delikatnej pielęgnacji skóry. Usuwa powierzchniowe i głębokie zanieczyszczenia z porów skóry, sprzyja regeneracji, reguluje pracę gruczołów łojowych, ściąga pora, tonizuje, zrównuje teksturę i koloryt skóry. Zwiększa intensywność wchłaniania składników aktywnych kremów i emulsji, co znacząco poprawia ich działanie. 

Sposób użycia:
Aby móc zaaplikować sobie maseczkę na twarz, należy wymieszać glinkę z "odpowiednią" ilością wody. Odpowiednią, czyli do uzyskania ulubionej przez nas konsystencji. Ja zawsze dodaję trochę mniej wody i męczę się z mieszaniem, żeby maska była gęsta i nie uciekała mi z pędzla i twarzy. Pamiętajcie, żeby glinka nie miała kontaktu z metalem (np. łyżeczką) i żeby nie zaschła, bo wtedy traci swoje magiczne właściwości. Porcję dla siebie zawsze wsypuję do plastikowej miseczki i mieszam palcem. 


Za cenę około 5 złotych otrzymujemy 75g czarnego, bardzo drobnego proszku w saszetce. Dla ułatwienia ja swoją przesypałam do plastikowego pojemnika po innej maseczce glinkowej. Produkty Fitokosmetik są dostępne stacjonarnie w mniejszych drogeriach (np. Jasmin) lub w drogeriach internetowych. 
Dla mnie jest to najlepsza maska oczyszczająca do twarzy. Jedynym jej minusem jest fakt, że trzeba ją przygotować. Jednak trwa to tylko chwilkę, więc jest to problem dla tych leniwych :P. 75g glinki to ilość prawie nie do zużycia, bo na pokrycie całej twarzy wystarczy ilość niewiele większa niż ta na zdjęciu. Przy okazji zamówiłam też glinkę białą, jednak ta musi poczekać na swoją kolej, aż chociaż coś uda mi się zużyć do końca : ) 

Czy kupię ponownie? Oczywiście, powtórzę po raz kolejny - nie znam lepszego produktu do oczyszczania porów na twarzy. 

Do Następnego Wpisu, 
SnuKraina :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i obserwację! Sprawiasz mi tym ogromną przyjemność =) Z wielką chęcią wpadnę też do Ciebie i się odwdzięczę. Nie martw się, z pewnością znajdę drogę =)

P.S. Pamiętaj, że pozostawiając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.